WYPAD NAD MORZE W LELYSTAD - HOLANDIA PART #5

Hej,

W niedzielę wybraliśmy się zobaczyć galerię handlową w Lelystad, która nazywa się Batavia. Można w niej znaleźć wszystkie ekskluzywne marki, które mają tam swoje outlety. Nie zrobiłam zdjęć w samej Batavii - jeżeli chcecie takowe, dajcie znać, jestem w Lelystad codziennie, gdyż tam pracuję, więc jeżeli macie ochotę na mały research sklepów tamtejszych i mniej więcej ceny jakich się można tam spodziewać, chętnie się wybiorę na taką wyprawę. Bardziej zainteresowały mnie jak zwykle okoliczne widoki i możliwość zrobienia zdjęć.

NIKE ROSHE RUN sneakers | MEXX bag | TAKKO FASHION t-shirt | BUTIK leggins & vest | SHEIN jacket

Fotki robione przeze mnie i Piotrka. Aktualnie dotarła do mnie siostra i przywiozła mi mój aparat. Te fotki jeszcze były robione telefonem, z resztą jak wszystkie, które prezentuję w postach o Holandii. Według mnie telefon daje radę :)

z włosami nic nie robiłam, tak wypłukały się po siwej farbie :)

Pozdrawiam,
Ania

3 komentarze:

  1. Fajnie, że masz morze na wyciągnięcie ręki! Bardzo relaksujące miejsce. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oooo, ten okręt robi wrażenie! Tam jest jakiś port, z tego co widzę? Bardzo lubię wszelkie promowe miasta. Tak Ci się wypłukała siwa farba? Mi zawsze do jakiegoś paskudnego koloru :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Holandię mam na swojej liście do odwiedzenia. Jakie miejsca polecasz na pierwszą wizytę?

    OdpowiedzUsuń

Wszystkie chamskie i wulgarne komentarze nie są tu mile widziane. Nie bawię się w obserwowanie za obserwowanie. Dziękuję za każdy komentarz. Pozdrawiam :)