KOLOROWE SOCZEWKI OPTYK ROZMUS

Cześć!
Nosicie na co dzień soczewki? A może macie ochotę zacząć nosić bo np. okulary Was już odrobinę irytują? A może po prostu ktoś ma ochotę podkręcić lub zmienić kolor swoich oczu, choćby raz na jakiś czas (impreza, wyjście itp.)?
Aktualnie mam okazję testowania soczewek od OPTYKROZMUS.pl i podzielenia się z Wami moimi doświadczeniami. Na początek odbyłam dwie wizyty w salonie Optyk Rozmus w Oświęcimiu w celu zbadania wzroku. Mój wzrok okazał się być idealny, co bardzo mnie ucieszyło. Jednak mimo tego idealnego wzroku zdecydowałam się na soczewki, gdyż zawsze marzyłam o sprawdzeniu jak to jest mieć inny kolor oczu. Kolor, który będę miała na żywo, a nie po zmianie zdjęcia w programie komputerowym.
Na pierwszy odstrzał idą soczewki w kolorze zielonym. U mnie on nie wyszedł tak intensywny, jak powinien, ale nie oszukujmy się i nie wymagajmy cudów przy na prawdę bardzo ciemnych oczach. Efekt i tak mnie bardzo pozytywnie zaskoczył :)
jak nosić kolorowe soczewki
Ileż ja się napłakałam przy aplikacji soczewek, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Każdy kolejny raz trwał już coraz krócej i coraz mniej łzawiły mi oczy. Trzeba opanować jakąś własną technikę i się jej trzymać. Stanowczo ściąganie soczewek jest dużo łatwiejsze, niż zakładanie. Trzeba pamiętać o pełnej higienie, czystych dłoniach i przemywaniu soczewki w przypadku niepowodzenia próby aplikacji na oko. Ja mam płyn Complete Multi-purpose Solution, a soczewki ColorVue.
Na zdjęciu pokazowym widzicie soczewki w kolorze fioletowym, które będę aplikować w trzeciej kolejności. Aktualnie przymierzam się do niebieskich.
Poniżej zdjęcie efektu przed i po założeniu soczewki. Lampa od aparatu mocno zmniejszyła mi źrenicę, stąd też efekt może wyglądać dosyć dziwny. Jak widzicie pomimo ciemnych oczu, efekt jest bardzo widoczny.
 Jestem bardzo zadowolona zarówno z soczewek, jak i z samej obsługi Optyka Rozmus. W salonie stacjonarnym panuje przemiła atmosfera, ta sama sytuacja jest w przypadku sklepu internetowego. Wyrozumiałość, życzliwość i przede wszystkim PEŁEN PROFESJONALIZM – tak powinno traktować się zawsze i wszędzie klientów.
Pozdrawiam i do następnego!
Ania.

Komentarze

Prześlij komentarz

Pamiętaj! Komentując mojego bloga wyrażasz jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych, które są wykorzystywane między innymi w celu analizy statystyk poprzez Google Analytics.

Popularne posty