POKAZY SILESIA FASHION LOOK

Witajcie! Dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić zdjęciami, filmami i wrażeniami z SILESIA FASHION LOOK, imprezy która miała miejsce w Silesia City Center w Katowicach w dniach 19-21 września. Jest to cudowna impreza, na którą zawsze chętnie jeżdżę, gdyż czuję się tam raz, że we właściwym miejscu, dwa traktowana z szacunkiem i bardzo mile widziana. Ostatnio coraz rzadziej na tego typu imprezach można się tak czuć będąc blogerką/blogerem. 


Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądałam na tym wydarzeniu:
Miałam na sobie spodnie Agi Paul-Smolińskiej, której pokaz marki BonjourandKiss mogłam zobaczyć w piątek 19.09. Z tejże kolekcji mam sukienkę, którą niebawem zaprezentuję Wam na blogu w stylizacji. I fotorelację z imprezy zacznę właśnie od pokazu właśnie tej najbliższej mi projektantki od której już niejedna rzecz wisi w mojej szafie na specjalne okazje.


BONJOURandKISS
Jak myślicie którą z tych sukienek posiadam?


KAMIL SOBCZYK
FILM Z CAŁOŚCIĄ SYLWETEK Z POKAZU TUTAJ.


MACIEJ ZIEŃ
FILM Z CAŁOŚCIĄ SYLWETEK Z POKAZU TUTAJ.


WOJTEK HARATYK
FILM Z POKAZU ZNAJDZIESZ TUTAJ

Ubolewam nad brakiem zdjęć z pokazu Wojtka Haratyka, ale filmik mam nadzieję wszystko wynagradza. Zależało mi właśnie na filmie z sylwetkami, dla mnie ten sposób bardziej oddaje wyjątkowość pokazu i kolekcji, a Wy możecie zobaczyć coś więcej.

Na koniec zaśpiewał nam Grzegorz Hyży swoje hity. 
FILMY Z KONCERTU TUTAJ I TUTAJ.

Za udostęnienie zdjęć z tego wieczoru bardzo dziekuję Adrianowi z Modefriends i oczywiście za jego miłe towarzystwo przed pokazami i w ich trakcie. 
Dzięuję też organizatorom Silesia Fashion Look za zaproszenie na tę wyjątkową imprezę.
W najbliższym czasie na blogu zdjęcia z SHOWROOMU.

Pozdrawiam, Ania

Komentarze

  1. Świetne pokazy. Myślę, że sukienkę, którą posiadasz to ta na 3 zdjęciu :)
    A Hyżego bardzo lubię :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Niektóre projekty są bardzo ciekawe, ale nie było nic oryginalnego, co by zwalało z nóg.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pamiętaj! Komentując mojego bloga wyrażasz jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych, które są wykorzystywane między innymi w celu analizy statystyk poprzez Google Analytics.

Popularne posty