moje social media - czyli gdzie jeszcze możesz mnie znaleźć

Cześć!

Dzisiejszy wpis jest bardziej informacyjny, ale uważam, że dosyć ważny. Pomimo tego, że posiadam na blogu widgety do moich kanałów społecznościowych, może być tak, że gdzieś któryś z nich został niezauważony. Tym bardziej, że blog przeszedł w ostatnim czasie zmianę wizualną i funkcjonalną też, gdyż między innymi teraz możesz w lewym bocznym pasku wybrać sobie kategorie wpisów, które Cię interesują. Od dziś ruszył też nowy kanał - możesz mnie znaleźć na Pinterest

FANPAGE NA FACEBOOKU
Zacznę jednak od Facebooka, gdyż tutaj mam jedną ważną prośbę do Ciebie. Jeżeli chcesz widzieć wszystkie moje nowe wpisy na fanpage koniecznie musisz zrobić drobną zmianę w ustawieniach, ale zaraz Ci wszystko pokażę.

fanpage na facebooku

A mianowicie, żeby wszystkie moje posty był widoczne na Twojej tablicy musisz wejść w obserwowanie i zaznaczyć opcję WYŚWIETLAJ NAJPIERW. Dzięki temu nie pominiesz żadnego nowego wpisu, gdyż niestety zasięgi są tak cięte, że do niewielu osób wpisy bez zaznaczenia tej opcji 
docierają.

GRUPA NA FACEBOOKU
Do fanpage dodałam jeszcze dodatkowo grupę na facebooku - GRUPA CZYTELNIKÓW MY INSPIRATIONSS BLOG, aby troszkę ułatwić osobom, które chcą być na bieżąco dostawanie informacji. Tam zasięg jest 100% i dodaję wszystko to, co na fanpage, z tym, że każda informacja do Ciebie dotrze od razu, więc warto dołączyć, zapraszam.


PINTEREST
A tutaj jestem nowa, nie nowa - kiedyś założyłam konto i o nim zapomniałam, dziś była reaktywacja i moja tablica pinów jest pełna, więc zapraszam.

konto na pinterest

INSTAGRAM
Tutaj moja aktywność jest największa. Ze wszystkich mediów i aplikacji właśnie Insta u mnie wygrywa. Lubię dodawać instastory, lubię publikować zdjęcie z krótkim opisem i najlepiej ze wszystkich moich mediów właśnie tam mogę działać, gdy pod ręką mam wyłącznie telefon.

instagram myinspirationss

BLOGLOVIN
Tutaj też jestem, a co! Jeżeli z niego korzystasz, zapraszam do obserwacji bloga :)

konto na bloglovin

Na dzisiaj to tyle. Wracam dalej optymalizować bloga, ostatnio pochłania mi to bardzo dużo czasu, ale jest to bardzo dobrze spożytkowany czas. 

Pozdrawiam i widzimy się na kanałach społecznościowych!
Ania

Komentarze

 1. Social media są bardzo potrzebne, szczególnie by moc mieć kontakt z czytelnikami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że stworzyłaś taki informacyjny post. Nie wszystko jest od razu oczywiste. Pinterest i Instagram również bardzo lubię. A o Bloglovin' pomyślę na przyszłość. Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. SC są teraz „obowiązkowe”:) i mimo ze są podane na stronach często tez dostaje pytania o Fb czy Insta :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Również najbardziej uwielbiam instagram. Zapraszam do mnie: mama__julci ❤

  OdpowiedzUsuń
 5. super, też używam pinterest i bloglovin :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam te same social media co Ty :/

  OdpowiedzUsuń
 7. Praktycznie mam wszytskie takie same social media.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pamiętam jak dawniej Bloglovin był popularny, teraz chyba trochę odszedł w niepamięć. Super post, przydatny dla czytelników :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja aktualnie najwięcej korzystam i działam na Instagramie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. No i super łatwiej będzie mi przeglądać aktywność na blogu :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja nie ogarniam printerestu...czarna magia dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Łoo, ale jesteś aktywna w social media :) ja mam tylko insta, fb no i bloga :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pamiętaj! Komentując mojego bloga wyrażasz jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych, które są wykorzystywane między innymi w celu analizy statystyk poprzez Google Analytics.

Popularne posty